Швейцарія вийшла у фінальну стадію Ліги націй УЄФА: результати ігрового дня

У футбольній Європі завершився черговий ігровий день нового турніру національних збірних - Ліги націй УЄФА.

Третю путівку в фінальну стадію розіграшу, склавши компанію Португалії та Англії, завоювала збірна Швейцарії, яка, поступаючись до 17-й хвилині 0:2, здобула вольову перемогу з рахунком 5:2 над лідером світового рейтингу командою Бельгії, повідомляє Укрінформ.

М'ячі на "Свісспорарене" в Люцерні забили Родрігес Родрігес (26-та ​​хвилина, з пенальті), Харіс Сеферович (31, 44, 84), Ніко Ельведі (62) - у господарів; Торган Азар (2, 17) - у гостей.

Доля останньої путівки у фінальну стадію Ліги націй УЄФА вирішиться 19 листопада у Гельзенкірхені, де аутсайдер групи 1 Ліги А збірна Німеччини, яка набрала 1 очко в 3-х матчах, зустрінеться з командою Голландії (6). У разі успіху голландці обійдуть футболістів Франції, в активі яких 7 очок після 4-х ігор.

Фінальну стадію Ліги націй УЄФА влітку 2019 року прийматимуть португальські стадіони "Драгау" в Порту і "Афонсу Енрікеш" у Гімарайнші. Півфінали пройдуть 5 і 6 червня. Матч за третє місце і фінал відбудуться 9 червня.

Результати поєдинків Ліги націй, що відбулися в неділю.
(Ліга А, група 2) Швейцарія - Бельгія - 5:2
(Ліга А, група 4) Англія - ​​Хорватія - 2:1
(Ліга В, група 3) Північна Ірландія - Австрія - 1:2
(Ліга С, група 2) Греція - Естонія - 0:1
(Ліга С, група 2) Угорщина - Фінляндія - 2:0
(Ліга D, група 2) Молдова - Люксембург - 1:1
(Ліга D, група 2) Білорусь - Сан-Марино - 0:2.

Нагадаємо, збірна України стала переможцем групи 1 Ліги В, де виступала з командами Чехії та Словаччини, і в наступному розіграші Ліги націй УЄФА зіграє в елітній Лізі А.