Андрій Шевченко: Ми повинні вчитися на помилках

На думку головного тренера збірної України, у другому таймі його команда вирівняла гру.

Головний тренер збірної України прокоментував поразку від збірної Словаччини (1:4) в Лізі націй. Про це повідомляє Sport Arena.

«Ми йшли на ризики, тому що ряд гравців отримали травми. Ми хотіли подивитися нових гравців. У першому таймі команда була невпевнена, пропустили швидкий гол. Другий тайм почали добре, думаю, команда вирівняти гру в другому таймі, команда створила достатню кількість моментів.

Експеримент із захистом? У другому таймі рухалися добре. Але робити оцінки так швидко після матчу я не буду. Завтра проаналізую.

Швидкий м'яч? Звичайно, він змусив нас більше помилятися. Другий м'яч? Трапляються помилки, ми підтримали Бойко. Хто грає в футбол, значить, той знає - помилки неминучі. Ми повинні вчитися на цих помилках. І треба розуміти, коли будуть важливі матчі, як уникнути цих помилок», - розповів Шевченко.

Нагадаємо, в матчі Ліги націй збірна України на виїзді програла збірній Словаччини (1:4).