Україна програла у Трнаві Словаччині в матчі Ліги націй УЄФА

Футболісти національної збірної України поступилися 16 листопада у гостях команді Словаччини (1:4) у своєму заключному матчі групового турніру Ліги націй.

М'ячі на на 19-тисячному стадіоні імені Антона Малатинського у Трнаві забили: Альберт Руснак (6-та хвилина), Юрай Куцка (26), Адам Зреляк (52) та Роберт Мак (61) - у господарів: Євген Коноплянка (47) - у складі української команди, повідомляє Укрінформ.

Зустріч обслуговувала суддівська бригада з Чорногорії. Головний арбітр - Нікола Дабанович. Лайнсмени - Милутин Джукич та Александар Джиканович, четвертий рефері - Владан Тодорович.

Збірна України перервала свою безпрограншу серію, що нараховувала 9 матчів. Втім, ця гра не мала для підопічних Андрія Шевченка жодного турнірного значення, оскільки вони достроково виграли групу В1 і підвищилися у класі турніру Ліги націй УЄФА.

Становище у групі: Україна - 9 очок (після 4-х ігор), Словаччина - 3 (3), Чехія - 3 (3).

Заключний нинішнього року поєдинок наша збірна проведе 20 листопада. О 19.30 в Анталії розпочнеться матч Туреччина - Україна.

Фото на першій сторінці: Олександр Попов, dynamo.kiev.ua