Футбол: збірна України U-21 втратила перемогу в матчі з Грузією

Наша «молодіжка» не втримала перевагу в два м’яча.

Збірна України U-21 з футболу зіграла внічию 3:3 з командою Грузії в контрольному матчі. Про це повідомляє Укрінформ.

Українська молодіжна збірна зустрілась з грузинськими однолітками в контрольному матчі у Києві на стадіоні НТК імені Банникова. Господарі вийшли вперед вже на 7-й хвилині – Русин реалізував пенальті. Лаквехеліані рахунок зрівняв, але перед самою перервою Ледньов знову вивів збірну України вперед.

В другому таймі Янчак довів рахунок до 3:1. Однак, наша збірна перемогу не втримала. Спочатку Янчак заробив червону картку і залишив українців вдесятьох, а потім Лаквехеліані і Лежава зрівняли рахунок – 3:3.

Нагадаємо, збірна України U-21 оновила склад після того, як не виборола путівку на молодіжне Євро-2019.