"Ворскла" програла "Карабаху" в матчі Ліги Європи УЄФА

Футболісти полтавської "Ворскли" зазнали третьої поразки в груповому турнірі Ліги Європи УЄФА сезону-2018/2019.

У матчі четвертого туру розіграшу "біло-зелені" в Полтаві поступилися азербайджанському "Карабаху" з рахунком 0:1, повідомляє Укрінформ.

На 13-й хвилині Араз Абдуллаєв реалізував пенальті, призначений за підкат в стрибку воротаря господарів Богдана Шуста.

В середині другого тайму швейцарський арбітр Сандро Шерер зупиняв гру через поведінку уболівальників на трибунах, які запускали петарди, влаштувавши над стадіоном димову завісу.

В іншому поєдинку групи Е англійський "Арсенал" в Лондоні зіграв внічию з португальським "Спортингом" з Лісабона - 0:0.
Турнірне становище: "Арсенал" - 10 очок, "Спортинг" - 7, "Ворскла" - 3, "Карабах" - 3.

У п'ятому турі 29 листопада "Ворскла" на своєму полі зійдеться з "Арсеналом", а "Карабах" в Баку зустрінеться зі "Спортингом".

Матч "Ворскла" - "Карабах" Фото: Геннадій Мінченко