Футбол:

Футбол: "Карпати" здобули перемогу над "Олімпіком" в чемпіонаті України

Футболісти  львівських "Карпат" здолали в суботу донецький "Олімпік" (2:1) у 14-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

У матчі, що завершився на київському стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського, на 6-й хвилині ворота суперників  вразив португальський форвард львів'ян Крістіан Понде. На 73-й рахунок з пенальті збільшив Мар'ян Швед, а на 90+2 результат скоротив Євген Пасіч, повідомляє Укрінформ.

Раніше 3 листопада лідер чемпіонату донецький "Шахтар" обіграв у Харкові "Динамо" (2:1) і збільшив перевагу над киянами до 8-ми очок у турнірній таблиці.

Голи: Жуніор Мораес (54-та хвилина) та Віктор Коваленко (90+5) - у "гірників";  Микола Шапаренко (44) - у киян,

На 90+2 хвилині з порля вилучений Томаш Кендзьора ("Динамо").

"Маріуполь" вдома здолав київський "Арсенал" - 1:0. На 82-й хвилині відзначився  Владислав Вакула.

Завершиться 14-тур у неділю, 4 листопада. Між собою зустрінуться "Олександрія" та чернігівська "Десна" (початок о 14.00, транслює телеканал "Футбол 1"), ФК "Львів" і полтавська "Ворскла" (17.00, "Футбол 1"), одеський "Чорноморець" і луганська "Зоря" (19.30, "Футбол 1").

Турнірне становище: "Шахтар" - 37 очок (після 14-ти ігор), "Динамо" - 29 (14), "Олександрія" - 26 (13), "Ворскла" - 21 (13), "Маріуполь" - 20 (14), "Львів" - 17 (13), "Карпати" - 16 (14), "Десна" - 16 (13), "Зоря" - 15 (13), "Олімпік" - 15 (14),  "Чорноморець" - 9 (13), "Арсенал" - 7 (14).

На фото: Крістіан Понде.