Хацкевич: Важко прийняти такий результат

Головний тренер «Динамо» похвалив свою команду, незважаючи на поразку від «Шахтаря».

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував поразку від «Шахтаря» (1:2) в матчі 14-го туру УПЛ. Про це повідомляє канал «Шахтаря» на YouTube.

«Нам закидають, що ми граємо автобусом. Сьогодні я бачив, що в другому таймі «Шахтар» більше оборонявся. Більше будували гру на швидкому переході від оборони в атаку, але свої моменти треба реалізовувати. Це головний підсумок сьогоднішнього матчу.

Ми створили два стовідсоткові моменти. Все інше було в порядку. І контролювали хід матчу, і володіли м'ячем більше.

Важко прийняти такий результат, але за гру хлопці заслуговують тільки найкращих слів», - сказав Хацкевич.

Нагадаємо, «Шахтар» обіграв «Динамо» 2:1 в поєдинку 14-го туру УПЛ і перервав серію поразок від киян, яка тривала три матчі. Також Жуніор Мораес перервав суху серію «Шахтаря» в матчах з «Динамо». «Гірники» не могли забити киянам 302 хвилини.