"Шахтар" переміг "Динамо" в українському футбольному дербі

Футболісти донецького "Шахтаря" обіграли київське "Динамо" (2:1) у центральному поєдинку 14-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

М'ячі на харківському ОСК "Металіст" забили: Жуніор Мораес (54-та хвилина) та Віктор Коваленко (90+5) - у донеччан;  Микола Шапаренко (44) - у киян, повідомляє Укрінформ.

На 90+2 хвилині з поля вилучений Томаш Кендзьора ("Динамо").

Зустріч в якості головного арбітра обслуговував 38-річний Віталій Романов з Дніпра. Лайнсмени - Олександр Войтюк (Запоріжжя) та Сергій Беккер (Харків), четвертий рефері - Анатолій Абдула (Харків).

Футбол: "Шахтар" - "Динамо" 2: 1 / Фото: В'ячеслав Мадієвській, Укрінформ

Таким чином, "гірники" збільшили перевагу над динамівцями до 8-ми очок у турнірній таблиці. Усього ж за роки незалежності України "Шахтер" та "Динамо" з 1994 року провели 87 ігор. У "Шахтаря" 33 перемоги, у "Динамо" - 31, 23 зустрічі принесли нічийний результат. "Гірники" забили 111 м'ячів, динамівці - 104. Разом з тим, "золото" національної першості футболісти столичного клубу вигравали 15 разів, а "Шахтар" - 11.

Раніше 3 листопада у стартовій грі туру "Маріуполь" переміг київський "Арсенал" - 1:0. М'яч на 82-й хвилині забив Владислав Вакула.

Сьогодні у чемпіонаті також пройде матч між донецьким "Олімпіком" та львівськими "Карпатами"  (початок о 19.30, покаже телеканал "Футбол 2").

У неділю, 4 листопада, зустрінуться  між собою "Олександрія" та чернігівська "Десна" (14.00, "Футбол 1"), ФК "Львів" і полтавська "Ворскла" (17.00, "Футбол 1"), одеський "Чорноморець" і луганська "Зоря" (19.30, "Футбол 1").

Турнірне становище: "Шахтар" - 37 очок (після 14-ти ігор), "Динамо" - 29 (14), "Олександрія" - 26 (13), "Ворскла" - 21 (13), "Маріуполь" - 20 (14), "Львів" - 17 (13), "Десна" - 16 (13), "Зоря" - 15 (13), "Олімпік" - 15 (13), "Карпати" - 13 (13), "Чорноморець" - 9 (13), "Арсенал" - 7 (14).