Алла Черкасова визнана НОК України кращою спортсменкою жовтня

Національний олімпійський комітет України визнав чемпіонку світу з жіночої боротьби Аллу Черкасову кращою спортсменкою жовтня в Україні.

Її наставник Олексій Мельник визнаний кращим тренером жовтня в Україні. Про це повідомляє прес-служба НОК.

"Високого визнання НОК 29-річна борчиня удостоєна завдяки блискучому виступу на чемпіонаті світу, що відбувся в Будапешті (Угорщина). У ваговій категорії до 68 кг Алла здобула медаль найвищого ґатунку, ставши найсильнішою борчинею Планети", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, першу нагороду в складі збірної України на чемпіонат світу-2018 з вільної, жіночої та греко-римської боротьби завоювала 29-річна львів'янка Алла Черкасова, яка виграла титул чемпіонки світу у ваговій категорії до 68 кг. Успішно подолавши шлях до вирішальної сутички, українка поступалася у фіналі молодій француженці Кумбі Ларрок, однак проявила справжній чемпіонський характер і вирвала яскраву перемогу з рахунком 15:10.