Швейцарський тенісист Роджер Федерер виграв 99-й титул у кар'єрі

Екс-перша "ракетка" світу швейцарський тенісист Роджер Федерер виграв 99-й титул у кар’єрі.

28 жовтня Роджер Федерер переміг Маріуша Копіла (Румунія) у фіналі турніру ATP World Tour 500 із призовим фондом 1 млн 837 тис. 425 доларів, який проходив у Базелі (Швейцарія). Про це повідомляє БТУ.

Поєдинок Роджер Федерер (Швейцарія, 1) - Маріуш Копіл (Румунія, Q) тривав 1 годину 36 хвилин і закінчився з рахунком 7:6 (5), 6:4.

Відео кращих моментів:

Для 37-річного швейцарського тенісиста Роджера Федерера цей титул став 9-м на кортах домашнього турніру і 99-м у кар'єрі. У нинішньому сезоні швейцарець також виграв Відкритий чемпіонат Австралії, став чемпіоном у Роттердамі та Штутгарті, а також став фіналістом в Галле і Цинциннаті. Зазначимо також, що Федерер продовжив свою безпрограшну серію в Базелі до 20 матчів. За тиждень майбутній переможець також обіграв Філіпа Країновича, Яна-Леннарда Штруффа, Жиля Симона і Данила Медведєва.