"Ворскла" удесятьох обіграла "Олімпік" у чемпіонаті України з футболу

Полтавська "Ворскла з рахунком 2:1 здобула вольову перемогу над донецьким "Олімпіком" у заключному матчі 13-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

М'ячі забили Ігор Снурніцин (44-та хвилина - автогол), Владислав Кулач (67) - у господарів; Сергій Політило (16, з пенальті) - у гостей. Після другого попередження на 33-й хвилині червону картку отримав Ардін Даллку, який залишив "Ворсклу" у меншості.

Результати інших матчів 13-го туру:

"Десна" (Чернігів) - ФК "Маріуполь" - 2:0
голи: Денис Безбородько (5-та і 47-ма хвилини).

"Арсенал-Київ" - "Шахтар" (Донецьк) - 0:3
голи: Алан Патрік (45), Сергій Болбат (55), Віктор Коваленко (63, з пенальті).

"Зоря" (Луганськ) - "Олександрія" - 0:0.

"Чорноморець" (Одеса) - Карпати (Львів) - 0:5
голи: Мар'ян Швед (2, з пенальті), Крістіан Понде (47), Сергій Мякушко (77, 90+5, 90+6).

"Динамо" (Київ) - ФК "Львів" - 0:1
гол: Лукаш Тейлор (21).

Турнірне становище: "Шахтар" - 34 очки, "Динамо" - 29, "Олександрія" - 26, "Ворскла" - 21, "Львів" - 17, "Маріуполь" - 17, "Десна" - 16, "Зоря" - 15, "Олімпік" - 15, "Карпати" - 13, "Чорноморець" - 9, "Арсенал" - 7.