Гройсман привітав Світоліну з перемогою на турнірі WTA

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман привітав привітав Еліну Світоліну, яка стала переможницею Підсумкового турніру року Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Сінгапурі.

Про це він написав у Facebook.

"Вітаю першу ракетку України Еліну Світоліну з першістю в тенісному турнірі WTA у Сингапурі. Вперше в історії наша тенісистка здобуває перемогу в цьому престижному змаганні. Так тримати!" - зазначив Гройсман.

Як повідомляв Укрінформ, українка Еліна Світоліна стала переможницею Підсумкового турніру року Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Сінгапурі. У фіналі вона обіграла американку Слоан Стівенс з рахунком 3:6, 6:2, 6:2.

Світоліна вперше в кар'єрі виграла Підсумковий турнір. Вона завоювала четвертий титул у сезоні-2018 і 13-й у кар'єрі.

Призовий фонд WTA Finals становив 7 млн доларів.