"Львів" обіграв "Арсенал-Київ" у чемпіонаті України з футболу

Футбольний клуб "Львів" з мінімальним рахунком 1:0 переміг вдома "Арсенал-Київ" у матчі 12-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Вирішальний м'яч на "Арені Львів" забив бразильський форвард господарів Бруну Дуарте, який відзначився на 36-й хвилині, повідомляє Укрінформ.

Команди догравали зустріч у меншості - після перерви за друге попередження червону картку отримав автор голу Дуарте (63-тя хвилина), а на 75-й хвилині поле достроково залишив півзахисник гостей Лола з ДР Конго.

Тур завершиться тур недільними поєдинками між донецьким "Олімпіком" та одеським "Чорноморцем", "Олександрією" і львівськими "Карпатами".

Результати інших матчів туру:

"Шахтар" (Донецьк) - "Десна" (Чернігів) - 1:0
гол: Майкон (88-ма хвилина);

ФК "Маріуполь" - "Зоря" (Луганськ) - 3:2
голи: Андрій Борячук (31, 36), Олександр Зубков (83) - Артем Громов (90), Владислав Кочергін (90+3);

"Ворскла" (Полтава) - "Динамо" (Київ) - 0:1
гол: Віктор Циганков (40).

Турнірне становище: "Шахтар" - 31 очко (після 12-ти матчів), "Динамо" - 29 (12), "Олександрія" - 22 (11), "Ворскла" - 18 (12), "Маріуполь" - 17 (12), "Зоря" - 14 (12), "Львів" - 14 (12), "Десна" - 13 (12), "Олімпік" - 12 (11), "Карпати" - 10 (11), "Чорноморець" - 9 (11), "Арсенал-Київ" - 7 (12).