В Австралії стартували Ігри Нескорених

В Австралії стартували Ігри Нескорених

Фото
Укрінформ
У Сіднеї завершилася офіційна церемонія відкриття Ігор Нескорених.

До Австралії на Ігри поїхали 15 українських спортсменів, які змагатимуться у шести видах спорту: пауерліфтингу, веслуванні на тренажерах, легкій атлетиці, плаванні, стрільбі з лука та велоспорті на шосе, повідомляє Урядовий портал.

«Це неймовірне дійство. Головні емоції сьогодні – гордість і вдячність. Участь нашої команди в цих змаганнях надзвичайно важлива. Тут відчуваєш справжню силу єдності західної цивілізації і непорушність її ціннісного фундаменту», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе після церемонії відкриття заходу.

Ігри Нескорених триватимуть до 27 жовтня і охоплять увесь Сідней - від Олімпійського парку до порту Сідней-Харбор. Олімпійський парк, який був повністю оновлений до Олімпіади 2000 року, об’єднує одразу декілька майданчиків та стане центральним місцем проведення змагань. Живописний сіднейський порт Сідней- Харбор стане відправною точкою регати, а також прийматиме учасників велосипедних перегонів.

Читайте також: Порошенко закликає українців підтримати наших героїв на "Іграх Нескорених"

Загалом учасницями Ігор Нескорених 2018 є 18 країн, цього року до них приєдналася Польща. Таким чином у Іграх беруть участь: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Велика Британія та США. Засновник Ігор - британський Принц Гаррі.

Цього року Україна вже вдруге бере участь у змаганнях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-