Нацбанк вводить в обіг пам'ятну монету «ХІІ зимові Паралімпійські ігри»

Нацбанк вводить в обіг пам'ятну монету «ХІІ зимові Паралімпійські ігри»

Укрінформ
Національний банк України із 18 жовтня 2018 року вводить в обіг пам'ятну монету «ХІІ зимові Паралімпійські ігри» із нейзильберу номіналом 2 грн.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Присвячена зимовим Паралімпійським іграм 2018 року, що проводилися у південнокорейському місті Пхьончхан з 09 до 18 березня. Збірна України на цих змаганнях була представлена 33 спортсменами, які вибороли 22 нагороди: сім золотих, сім срібних і вісім бронзових та зайняли шосте місце в загальному рейтингу ігор і четверте місце за загальною кількістю медалей», - йдеться в повідомленні.

На аверсі монети на дзеркальному тлі розміщено стилізовані три медалі з жовто-блакитними стрічками (використано тамподрук), ліворуч від яких на матовому тлі малий Державний Герб України, під яким написи: УКРАЇНА/2 ГРИВНІ, праворуч - рік карбування монети 2018, логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

На реверсі монети зображено паралімпійця під час змагань, ліворуч на матовому тлі логотип Національного Паралімпійського комітету України; угорі півколом написи: ХІІ ЗИМОВІ ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2018/ЗБІРНА УКРАЇНИ/ 22 МЕДАЛІ.

Читайте також: Українські веслувальники-паралімпійці - другі у командному заліку чемпіонату світу

Монета «ХІІ зимові Паралімпійські ігри» із нейзильберу виходить номіналом 2 грн тиражем 35 тисячі штук.

Фото: mst.by

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-