"Ворскла" програла "Арсеналу" у заключному матчі 11-туру футбольної Прем'єр-ліги

Полтавська "Ворскла" перервала переможну серію з чотирьох матчів у чемпіонаті України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

У заключному поєдинку 11-го туру національної першості "Ворскла" з рахунком 0:2 програла вдома аутсайдеру змагань ФК "Арсенал-Київ", у складі якого дублем на 72-й та 79-й хвилинах відзначився 24-річний півзахисник Сергій Гринь, повідомляє Укрінформ.

Це друга поразка "Ворскли" поспіль у різних турнірах - три дні тому "біло-зелені" також на своєму полі поступилися португальському "Спортингу" (1:2) у груповому турнірі Ліги Європи УЄФА.

"Арсенал" у свою чергу перервав серію поразок з чотирьох матчів - кияни востаннє заробили очки у 6-му турі, обігравши 26 серпня у Львові "Карпати" (2:1).

Результати інших матчів 11-го туру:

ФК "Олександрія" - "Чорноморець" (Одеса) - 3:2
голи: Кирило Ковалець (45-та хвилина), Дмитро Шастал (56), Євген Банада (70) - Гліб Грачов (18), Микита Татарков (80);

"Шахтар" (Донецьк) - "Зоря" (Луганськ) - 1:1
голи: Жуніор Мораес (38) - Ігор Харатін (49).

Турнірне становище: "Шахтар" - 28 очок, "Динамо" - 26, "Олександрія" - 22, "Ворскла" - 18, "Зоря" - 14, "Маріуполь" - 14, "Десна" - 13, "Олімпік" - 12, "Львів" - 11, "Карпати" - 10, "Чорноморець" - 9, "Арсенал-Київ" - 7.