"Динамо" у меншості переграло "Арсенал-Київ" у футбольній Прем'єр-лізі

Футболісти столичного "Динамо" з рахунком 1:0 обіграли ФК "Арсенал-Київ" у матчі 10-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Перемогу динамівцям приніс результативний удар на 35-й хвилині данського хавбека "біло-синіх" Міккеля Дуелунда, повідомляє Укрінформ.

"Динамо" догравало зустріч удев'ятьох - на 53-й хвилині червону картку отримав воротар киян Георгій Бущан, на 75-й - захисник Артем Шабанов.

Результати інших матчів туру:

"Карпати" (Львів) - "Шахтар" (Донецьк) - 1:6
голи: Мар'ян Швед (90+2) - Ярослав Ракицький (13), Фернанду (26), Жуніор Мораеш (29), Марлос (35, 45+1), Микола Матвієнко (79);

"Олімпік" (Донецьк) - ФК "Олександрія) - 2:3
голи: Віталій Кольцов (10), Сергій Політило (29) - Дмитро Шастал (25), Євген Банада (74), Василь Грицук (89, з пенальті);

"Десна" (Чернігів) - "Ворскла" (Полтава) - 0:2
голи: Владислав Кулач (4), В'ячеслав Шарпар (62)

"Чорноморець" (Одеса) - ФК "Маріуполь" - 0:1
гол: Владислав Вакула;

"Зоря" (Луганськ) - "ФК "Львів" - 0:0.

Турнірне становище: "Шахтар" - 27, "Динамо" - 23, "Олександрія" - 19, "Ворскла" - 18, "Зоря" - 13, "Маріуполь" - 13, "Олімпік" - 12, "Львів" - 11, "Десна" - 10, "Чорноморець" - 9, "Карпати" - 9, "Арсенал-Київ" - 4.