Біатлон: Бринзак не бачить проблеми в тому, що Джима тренується не з Прокуніним

Біатлон: Бринзак не бачить проблеми в тому, що Джима тренується не з Прокуніним

704
Ukrinform
Президент федерації біатлону України Володимир Бринзак прокоментував підготовку Юлії Джими за окремою програмою до виступу збірної на першому етапі Кубка світу.

Володимир Бринзак, зокрема, зазначив, що Юлія Джима майже не спілкується з нинішнім старшим тренером жіночої збірної України з біатлону Андрієм Прокуніним і влітку тренувалася під керівництвом Уроша Велепеца.

"Чи є у Джими комунікація з Прокуніним? Незначна. Вона повністю працює за програмою Уроша Велепеца, тому як такої комунікації, напевно, немає. Літо пройшло нормально, без збоїв. Вона виконала всю заплановану програму і сподівається на хороший результат.

Щодо індивідуальної програми тренувань. Відповіді побачимо навесні. Вона хоче подивитися, як вийде підготуватися. Джима тренується у Велепеца, тому взимку буде видно. Цей сезон покаже, що вийде, і вона сама прийме рішення: повернутися до нас або тренуватися там же. Зараз немає проблеми в тому, щоб усі централізовано були в одній команді. Для нас важлива якісна підготовка і хороші виступи. А готуватися можна по-різному. Наприклад, Бьйорндален сам завжди готувався, є і багато інших прикладів", - сказав Бринзак в інтерв'ю Ua.tribuna.com.

Нагадаємо, старший тренер жіночої збірної України з біатлону Андрій Прокунін оголосив список спортсменок, які візьмуть участь на першому етапі Кубка світу в Поклюці. До нього увійшла Юлія Джима, яка тренувалася окремо від інших біатлоністок разом з колишнім тренером збірної Урошем Велепецом.

Читайте також: Прокунін назвав склад збірної України на перший етап Кубка світу з біатлону

Перший етап Кубка світу з біатлону пройде в словенській Поклюці з 5 по 10 грудня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>