17-річна чемпіонка світу із дзюдо Дар'я Білодід отримуватиме стипендію президента НОК

514
Київська дзюдоїстка Дар'я Білодід, яка у 17-річному віці стала наймолодшою чемпіонкою світу в історії цього виду спорту, удостоєна спеціальної стипендії президента Національного олімпійського комітету України.

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі НОК.

"Національний олімпійський комітет України розробив власну систему підтримки вітчизняних атлетів, в рамках якої ми допомагаємо провідним та юним спортсменам, медалістам Олімпійських ігор, Юнацьких Олімпійських ігор, Європейських юнацьких олімпійських фестивалів тощо. Ця програма спрямована як на підтримку тих, хто вже досяг вагомих результатів, так і на сприяння вихованню нових чемпіонів", - зазначив президент НОК Сергій Бубка.

Додамо також, що за поданням НОК України Дар'я невдовзі отримуватиме й щомісячну стипендію від Міжнародного олімпійського Комітету за програмою "Олімпійська солідарність", яка виплачуватиметься до старту Ігор Олімпіади-2020 в Токіо.

Нагадаємо, 20 вересня у фіналі чемпіонату світу-2018 в Баку у ваговій категорії до 48 кг Дар'я Білодід перемогла минулорічну золоту медалістку японку Фуну Тонакі.