Кріштіану Роналду видалили з поля у його дебюті за

Кріштіану Роналду видалили з поля у його дебюті за "Ювентус" у Лізі чемпіонів

Гравець італійського футбольного клубу "Ювентус" зірковий португальський футболіст Кріштіану Роналду отримав червону картку в своєму першому матчі за команду в Лізі чемпіонів.

Кріштіану Роналду був видалений у матчі "Ювентуса" проти іспанської "Валенсії" (2:0) в першому турі Ліги чемпіонів УЄФА, який відбувся 19 вересня. Про це повідомляє footballua.tv

Кріштіану Роналду вперше вийшов на матч Ліги чемпіонів у футболці туринського клубу, проте дебют у п'ятикратного володаря Золотого м'яча не задався - на поле португалець провів менше 30 хвилин.

На 29 хвилині поєдинку Кріштіану в чужій штрафній вів боротьбу з Мурільйо, який після незначного контакту звалився на газон і почав корчитися від болю. Роналду, в свою чергу, скуйовдив волосся гравцю "Валенсії", чим дуже його розлютив. Далі в епізод включилися гравці обох команд і арбітр, після чого головний суддя матчу Фелікс Брих прийняв рішення видалити Роналду з поля.