Зозуля відзначився другим голом за

Зозуля відзначився другим голом за "Альбасете"

Український форвард іспанського футбольного клубу "Альбасете" Роман Зозуля забив свій другий м’яч у сезоні-2018/19.

Роман Зозуля відкрив рахунок на 37-й хвилині матчу "Альбасете" проти "Кадіса", але суперник зумів відігратися в доданий арбітром час. Матч закінчився з рахунком 1:1. Про це повідомляє zbirna.com

Матч відбувся в рамках 5-го туру Сегунди. Український форвард Роман Зозуля вийшов в стартовому складі і був замінений на 80-й хвилині.

Відео голу Зозулі можна подивитися тут.

Це вже другий гол Зозулі в нинішньому сезоні. Перший він провів у 3-му турі Сегунди в ворота "Кордоби".

У результаті матчу проти "Кадіса" (1:1) "Альбасете" розташувався на 5-й позиції в турнірній таблиці Сегунди (9 очок).