Молодіжна збірна України перемогла Андорру у відборі Євро-2019

Переможний гол на рахунку Мар’яна Шведа.

Футбольна збірна України (U-21) обіграла Андорру 1:0 у відбірковому матчі чемпіонату Європи. Про це повідомляє Укрінформ.

Збірна України (U-21) приймала у Запоріжжі аутсайдера групи – Андорру. В першому таймі наші футболісти мали перевагу і моменти, але на перерву команди пішли за рахунку 0:0. У другому таймі українці продовжували втрачати нагоди, а Швед навіть не забив пенальті. На щастя, саме Швед і забив переможний м’яч на 87-й хвилині. 1:0 – важка перемога України.

Збірна України набрала 14 очок і посідає у своїй відбірковій групі 2-е місце. Нашим футболістам залишилось зіграти у відборі два матчі. У жовтні Україна зіграє проти Шотландії і Голландії. Аби вийти у фінальну частину молодіжного Євро-2019, потрібно посісти в групі місце не нижче другого.