На олімпійській базі «Конча Заспа» відкрили новий зал реабілітації після травм

На олімпійській базі «Конча Заспа» відкрили новий зал реабілітації після травм

Фото
Укрінформ
За словами Ігоря Жданова, це перший крок для створення центру медичної реабілітації.

На головній олімпійській базі країни ОНСЦ «Конча Заспа» розпочав роботу новий зал реабілітації для спортсменів після травм та операційних втручань. Про це повідомляє сайт Міністерства молоді та спорту.

Ознайомився з функціональними можливостями залу й Міністр молоді та спорту Ігор Жданов. Оглянувши обладнання та поспілкувавшись з фахівцями-реабілітологами, очільник Міністерства відзначив велику роботу, яку здійснили для ефективного відновлення спортсменів.

«Перший крок до становлення центру медичної реабілітації на олімпійській базі «Конча Заспа» зроблено. Думаю, що далі він перетвориться в потужний центр. Це природньо. Потрібно обєднати зусилля з науково-дослідним інститутом і, впевнений, спорстмени та тренери вам будуть вдячні», - наголосив Ігор Жданов.

Читайте також: Жданов закликав усі збірні України розмістити на формі гасло "Слава Україні"

За словами директора олімпійської бази Андрія Крилюка, для реабілітації спортсменів закупили сучасне медичне устаткування на суму понад 300 тис. гривень. Першими, хто оцінив можливості нового стали відомі спортсмени - олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Вєрняєв та чемпіон Європи та світу з дзюдо Георгій Зантарая.

Як розповів лікар спортивної медицини Олександр Сінчук, наразі в залі функціонує апарат для пресо-терапії – для усуненення набряків, механо-терапії – для реабілітації колінних та гомілко-стопових суглобів, комбінований апарат ультразвукової терапії, лазеро-терапії, а також спеціальний реабілітаційний килим та тренажери.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-