"Динамо" програло "Карпатам", "Арсенал" - "Зорі" у футбольній Прем'єр-лізі

Черговий, сьомий тур чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги завершився поразками київських клубів "Динамо" та "Арсенал", які приймали львівські "Карпати" та луганську "Зорю" відповідно на столичних стадіонах НСК "Олімпійський" та "Динамо" імені Валерія Лобановського.

"Динамо" зазнало першої поразки у національній першості нинішнього сезону, програвши "Карпатам" з рахунком 0:2, повідомляє Укрінформ.

Львів'яни виграли у киян завдяки дублю 21-річного форварда "зелено-білих" Мар'яна Шведа, який відзначився на 19-й та 45+2 хвилинах. З 56-ї хвилини "Карпати" догравали матч у меншості через вилучення захисника з Боснії та Герцеговини Аді Мегремі.

ФК "Арсенал-Київ" у свою чергу програв "Зорі"- 0:5. М'ячі забили Олександр Караваєв (5), Дмитро Хомченовський (13, 69), Рафаель да Сілва (44) та Богдан Леднєв (51).

Результати інших матчів:

"Ворскла" (Полтава) - "Чорноморець" (Одеса) - 2:1

голи: Владислав Кулач (49-та хвилина), Дмитро Рижук (87 - автогол) - Артем Чорній (63);

"Шахтар" (Донецьк) - ФК "Маріуполь" - 2:0

голи: Жуніор Мораес (43), Джойскім Дава (56 - автогол);

"Десна" (Чернігів) - "Олімпік" (Донецьк) - 0:1

гол: Дмитро Білоног (55);

ФК "Львів" - ФК "Олександрія" - 2:2

голи: Бруно Дуарте (8), Лукас Тейлор (21) - Василь Грицук (54), Артем Сітало (83).

Турнірне становище: "Шахтар" - 18 очок (після 7-ми ігор), "Олександрія" - 16 (7), "Динамо" - 13 (6), "Зоря" - 11 (7), "Чорноморець" - 9 (7), "Олімпік" - 9 (7), "Ворскла" - 9 (7), "Карпати" - 8 (7), "Десна" - 7 (7), "Львів" - 6 (7), "Маріуполь" - 4 (6), "Арсенал" - 4 (7).

Зустріч 3-го туру "Маріуполь" - "Динамо" (Київ) перенесли на 26 вересня через участь клубів у єврокубках.