"Шахтар" обіграв "Маріуполь" у чемпіонаті України з футболу

Фото
Футболісти донецького "Шахтаря" на класі перемогли у суботу "Маріуполь" у матчі 7-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги - 2:0.

М'ячі на стадіоні на стадіоні "Металіст" у Харкові збили: Жуніор Мораес (43-я хвилина) - "гірників"; Дава Чаконте Джойскім (56, у власні ворота) - у маріупольців, повідомляє Укрінформ.

ФК "Шахтар" - ФК "Маріуполь" - 2:0 / Фото: В'ячеслав Мадієвський, Укрінформ

Мораес з 7-ма голами зміцнив лідерство у списку кращих бомбардирів першості УПЛ.

У неділю, 2 вересня, відбудуться матчі між чернігівською "Десною" і донецьким "Олімпіком" (початок о 14.00, транслюватиме телеканал "Футбол 1"), "Львовом" та "Олександрією" (17.00, "Футбол 1"), київським "Арсеналом" та луганською "Зорею" (19.30, "Футбол 1"), столичним "Динамо" та львівськими "Карпатами" (19.30, "2+2").

Нагадаємо, розпочався 7-й тур у п'ятницю. Полтавська "Ворскла" на домашній арені імені Олексія  Бутовського обіграла одеський "Чорноморець" - 2:1.

Перемогу господарям принесли Владислав Кулач, який відзначився на 49-й хвилині, та автогол Дмитра Рижука (87). У складі "моряків" м'яч забив Артем Чорній (63).

На 24-й хвилині Кулач не реалізував пенальті.

Турнірне становище: "Шахтар" - 18 очок (після 7-ми ігор), "Олександрія" - 15 (6), "Динамо" - 13 (5), "Ворскла" - 9 (7), "Чорноморець" - 9 (7), "Зоря" - 8 (6), "Десна" - 7 (6), "Олімпік" - 6 (6), "Львів" - 5 (6), "Карпати" - 5 (6), "Маріуполь" - 4 (6), "Арсенал" - 4 (6).

Зустріч 3-го туру "Маріуполь" - "Динамо" (Київ) перенесли на 26 вересня через участь клубів у єврокубках.