АПЛ: «Манчестер Сіті» не зміг обіграти «Вулвергемптон»

Команда Хосепа Гвардіоли втратила перші очки в чемпіонаті.

Розпочався 3-й тур англійської прем’єр-ліги (АПЛ). У стартовому матчі туру  «Манчестер Сіті» несподівано не зміг обіграти «Вулвергемптон» - нічия 1:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Новачок АПЛ «Вулвергемптон» приймав на своєму полі чинного чемпіона і грав з ним на рівних. На 57-й хвилині господарі навіть вийшли вперед – відзначився Болі. Трохи більше 10 хвилин знадобилось «Ман Сіті» аби відігратися. Гол на рахунку Лапорта. Матч завершився внічию 1:1.

Український півзахисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко знову не потрапив в заявку на матч.

Серед матчів 3-го туру АПЛ відзначимо наступні: сьогодні «Арсенал» прийматиме «Вест Гем» (17:00), а «Ліверпуль» - «Брайтон» (19:30), 26 серпня «Челсі» зіграє на виїзді з «Ньюкаслом» (18:00), а 27 серпня відбудеться центральний матч туру «Манчестер Юнайтед» - «Тоттенгем» (22:00).