"Маріуполь" у Бордо завершив єврокубковий сезон

Футболісти "Маріуполя" не зуміли пробитися у раунд плей-офф Ліги Європи УЄФА.

Дебютний для приазовців єврокубковий сезон завершився на стадії 3-го кваліфікаційного раунду - маріупольці за сумою двох матчів поступилися французькому "Бордо", повідомляє Укрінформ.

Після домашньої поразки в Одесі (1:3) "Маріуполь" програв "Бордо" у виїзному поєдинку - 1:2.

М'ячі у господарів "Стад-де-Бордо" забили Максим Пундже, який на 54-й хвилині з межі штрафного майданчика влучив зльоту під поперечину, та Юнусс Санкаре (56) - сенегальський півзахисник жирондинців результативно пробив головою під ліву стійку воріт Євгена Гальчука. Руслан Фомін на 66-й хвилині скоротив рахунок, бездоганно реалізувавши стандарт з межі штрафного майданчика.

Путівку у груповий турнір Ліги Європи "Бордо" розіграє 23 і 30 серпня з бельгійським "Гентом", який переграв польську "Ягеллонію" (1:0, 3:1).