"Олександрія" обіграла "Арсенал", "Карпати" програли "Зорі" у Прем'єр-лізі

Черговий, четвертий тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги продовжили поєдинки в Олександрії та Львові.

Протистояння "Олександрії" та ФК "Арсенал-Київ" завдяки голу Андрія Цурікова на 58-й хвилині завершилося мінімальною перемогою господарів стадіону "Ніка" в Олександрії - 1:0, повідомляє Укрінформ.

Долю у паралельній зустрічі на домашній арені "Карпат" у Львові "Україна також все вирішив єдиний м'яч, який Ігор Харатін забив у ворота "зелено-білих" на 77-й хвилині; господарі програли - 0:1.

Результати інших матчів 4-го туру:

"Олімпік" (Донецьк) - ФК "Львів" - 1:1

голи: Євген Пасич (86-та хвилина) - Володимир Адамюк (68);

"Шахтар" (Донецьк) - "Ворскла" (Полтава) - 4:1

голи: Марлос (50), Тарас Степаненко (59), Давид Хочолава (62), Жуніор Мораес (74) - В'ячеслав Шарпар (25).

Як повідомлялося, зустріч ФК "Маріуполь" - "Динамо" (Київ) перенесли на 26 вересня через участь клубів у єврокубках.

Турнірне становище: "Олександрія" - 12 очок (після 4-х ігор), "Динамо" - 9 (3), "Шахтар" - 9 (4), "Зоря" - 7 (4), "Олімпік" - 5 (4), "Карпати" - 4 (4), "Чорноморець" - 4 (3), "Львів" - 4 (4), "Десна" - 3 (3), "Ворскла" - 3 (4), "Маріуполь" - 3 (3), "Арсенал-Київ" - 0 (3).