"Шахтар" переміг у Харкові "Ворсклу" у чемпіонаті України з футболу

Футболісти донецького "Шахтаря" здобули у суботу упевнену перемогу над полтавською "Ворсклою" (4:1) у поєдинку 4-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

М'ячі на харківській арені "Металіст" у "гірників" забили Марлос (50-та хвилина), Тарас Степаненко (59), Давид Хочолава (62) та Жуніор Мораес (74), у полтавчан - В'ячеслав Шарпар (25), повідомляє Укрінформ.

У неділю, 12 серпня, в УПЛ відбудуться матчі між "Олександрією" та київським "Арсеналом" (початок о 17.00, транслює телеканал "Футбол 1"), львівськими "Карпатами" і луганською "Зорею" (17.00, ZIK), одеським "Чорноморцем" і чернігівською "Десною" (19.30, "Футбол 1").

Зустріч "Маріуполь" - "Динамо" (Київ) перенесли на 26 вересня через участь клубів у єврокубках.

Розпочався 4-й тур у п'ятницю. Донецький "Олімпік" та "Львів" зіграли внічию (1:1) на столичному стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського. Захисник львів'ян Володимир Адамюк відкрив рахунок на 68-й хвилині. На 86-й номінальні господарі відповіли голом Євгена Пасіча.

"Олімпік" з 39-ї хвилини грав у більшості після вилучення захисника "Львова" Владислава Приймака, який за 7 хвилин отримав дві жовті картки.

Турнірне становище: "Шахтар" - 9 очок (після 4-х ігор), "Олександрія" - 9 (3), "Динамо" - 9 (3), "Олімпік" - 5 (4), "Карпати" - 4 (3), "Чорноморець" - 4 (3), "Львів" - 4 (4), "Зоря" - 4 (3), "Десна" - 3 (3), , "Маріуполь" - 3 (3), "Ворскла" - 3 (4), "Арсенал" - 0 (3).