Легка атлетика: Сергій Никифоров виграв «бронзу» на чемпіонаті Європи

Українець посів третє місце у стрибках у довжину.

У Берліні триває чемпіонат Європи з легкої атлетики. Українець Сергій Никифоров виборов бронзову медаль у стрибках у довжину. Про це повідомляє Укрінформ.

У фіналі Сергій Никифоров найкращу спробу показав у третій спробі, коли стрибнув на 8.13 м. Він тривалий час йшов лідером, поки його не обійшов грек Мілтіадіс Тентоглу – 8.25 м. В останній спробі Никифирова обійшов німець Фабіан Хайнле, який вдруге за вечір стрибнув на 8.13 м.

Таким чином, Тентоглу – чемпіон, Хайнле – срібний призер, Никифоров залишився з «бронзою».

Нагадаємо, це вже третя медаль України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Берліні. Раніше «золото» на дистанції спортивної ходьби на 50 км виграв Мар’ян Закальницький. А Аліна Цвілій виборола срібну медаль на дистанції спортивної ходьби на 50 км.