Чемпіонат України з футболу:

Чемпіонат України з футболу: "Ворскла" перемогла "Львів"

Полтавська "Ворскла" обіграла 4 серпня футбольний клуб "Львів" (1:0) у 3-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Гол на "Арені Львів" записав до свого активу бразилець Карека (83-я хвилина), повідомляє Укрінформ.

На 28-й хвилині бразильський форвард "Львова" Бруно не реалізував пенальті.

Вилучення:  Юрій Коломоєць ("Ворскла", 88), Олександр Голиков ("Львів", 88).

Характерно, що цей матч з Полтави перенесли до Львова через реконструкцію стадіона имені Олексія Бутовського перед іграми Лиги Європи.

У суботу також відбудеться поєдинок чемпіонату між луганською "Зорею"  та одеським "Чорноморцем" (початок о 19.30, транслює телеканал "2+2").

Три заключні зустрічі пройдуть у неділю, 5 серпня. "Карпати" на "Україні" приймають донецький "Олімпік" (17.00, ZIK), "Десна" вдома зустрінеться з "Олександрією" (19.30, "Футбол 1"), а столичний "Арсенал" на арені імені Валерия Лобановського - з "Маріуполем" (19.30, "Футбол 2").

Нагадаємо, розпочався 3-й тур центральним матчем "Динамо" (Київ) - "Шахтар" (Донецьк). Кияни знову перемогли своїх головних опонентів - 1:0. М'яч на  столичному НСК "Олімпійський" за присутності 46 тисяч 500 глядачів на 65-й хвилині забив словенський хавбек киян Беньямін Вербич.

Оновлена статистика українського футбольного "дербі" тепер така. Починаючи з 1994 року, "Динамо" та "Шахтар" провели у чемпіонаті України 86 ігор. У "Шахтаря" 32 перемоги, у "Динамо" - 31, ще 23 зустрічі завершилися внічию. Різниця м'ячів 109:103 на користь "гірників".

Не варто забувати й те, що "золото" національної першості футболісти столичного клубу вигравали 15 разів, а "Шахтар" - 11.

Становище команд: "Динамо" - 9 очок (після 3-х матчів), "Шахтар" - 6 (3), "Олександрія" - 6 (2), "Карпати" - 3 (2), "Чорноморець" - 3 (2), "Десна" - 3 (2), "Львів" - 3 (3), "Зоря" - 3 (2),  "Олімпік" - 3 (2), "Ворскла" - 3 (3), "Маріуполь" - 0 (2),  "Арсенал" - 0 (2).