Велоспорт: Басова і Старикова виграли «срібло» в командному спринті на чемпіоні Європи

Українські велосипедисти беруть чергову медаль на треку в Глазго.

В Глазго триває чемпіонат Європи з велоспорту на треку. Український дует Любов Басова – Олена Старикова вибороли срібні медалі в командному спринті. Про це повідомляє Укрінформ.

Басова і Старикова показали третій час у кваліфікації, а в заїзді з латвійками вони відібрались у фінал. У фіналі українки поступилися росіянками, показавши час 33.108 проти 32.452 у росіянок.

Зауважимо, що Любов Басова виборола вже свою п’яту медаль на чемпіонатах Європи.

Нагадаємо, це друга медаль України на чемпіонаті Європи в Глазго. Раніше український велогонщик Роман Гладиш виборов «золото» в індивідуальній гонці на 15 км (скретч).