Плавання: Михайло Романчук – чемпіон Європи на дистанції 400 метрів вільним стилем

Українець в блискучому стилі виграв фінальний заплив.

В Глазго триває чемпіонат Європи з водних видів спорту. Український плавець Михайло Романчук впевнено виграв «золото» на дистанції 400 метрів вільним стилем. Про це повідомляє Укрінформ.

У фінальному запливі Романчук збільшував свою перевагу над суперниками на кожних ста метрах і у підсумку показав час 3:45.18. Це кращий результат сезону в Європі і третій – у світі. Срібний призер норвежець Генрік Крістіансен відстав від українця на цілий корпус (3:47.07).

В Глазго на чемпіонаті Європи Михайло Романчук виступатиме також на дистанціях 800 м і 1500 м вільним стилем.