Плавання: Михайло Романчук показав кращий час у кваліфікації чемпіонату Європи

Українець став головним претендентом на перемогу на дистанції 400 метрів вільним стилем.

В Глазго розпочався чемпіонат Європи з водних видів спорту. Український плавець Михайло Романчук показав кращий час у попередніх запливах на дистанції 400 метрів вільним стилем. Про це повідомляє Укрінформ.

Романчук показав у своєму запливі 3:46.95. Це кращий час кваліфікації. Найближчими до цього результату виявились німці Поуль Зельманн (3:47.14) і Хеннінг Мюлляйтнер (3:47.29).

Фінал чемпіонату Європи на дистанції 400 метрів вільним стилем відбудеться сьогодні. Початок о 19:00.

Нагадаємо, Михайло Романчук виграв «золото» на дистанції 400 метрів вільним стилем на Юнацьких олімпійських іграх в Нанкіні (2014-й) і на Універсіаді в Тайбеї в минулому році.

На чемпіонаті Європи-2017 Романчук взяв «срібло» в запливі на 1500 метрів вільним стилем.