Україна здобула першу медаль юнацького ЧС зі стрибків у воду у Києві

Євген Науменко та Олег Сербін принесли Україні першу медаль на домашньому чемпіонаті світу зі стрибків у воду (U-18).

Юні вихованці Запорізької ШВСМ та СК "Мотор-Січ" стали третіми у синхронних стрибках з 10-метрової вишки, повідомляє Укрінформ.

Сумарна оцінка українців - 304,08 бала. "Золото" завоювали китайці Чжен Лі і Цзюн'є Лянь (328,44), "срібло" у британців Меттью Діксона та Ноа Вільямса (304,65).

22-й чемпіонат світу зі стрибків у воду серед юніорів розпочався у Києві 22 липня і триватиме до 29 липня. Змагання проходять у Палаці водних видів спорту "Ліко", де минулого року відбувся чемпіонат Європи серед дорослих, на якому збірна України здобула перше загальнокомандне місце.

Разом із медалями учасники нинішнього чемпіонату розігрують путівки на юнацькі Олімпійські ігри у Буенос-Айресі, що відбудуться у жовтні. Усього у змаганнях бере участь рекордна кількість країн - 49 і рекордна кількість спортсменів - понад двісті.