Теніс: Дема, Білокінь, Крутих і Білобородько зіграють на чемпіонаті Європи U-18

Чотири представники українського тенісу візьмуть участь в особистій першості чемпіонату Європи U-18 у Швейцарії.

Вікторія Дема, Маргарита Білокінь і Олексій Крутих розпочнуть виступ на турнірі ITF Juniors Grade B1 з другого кола, Ілля Білобородько -  з першого. Про це повідомляє БТУ.

Вікторія Дема отримала третій номер посіву і в першому матчі зіграє проти австрійки Наді Рамскоглер. Минулого року 17-річна киянка вже грала на чемпіонаті Європи: в одиночному розряді вона дійшла до четвертого кола і виграла парний титул разом з Мартою Костюк, яка стала фіналісткою одиночного турніру.

Маргарита Білокінь, посіяна під четвертим номером, у другому колі зустрінеться зі швейцарською тенісисткою Йоанною Цугер. Олексій Крутих у другому колі зіграє проти Александроса Румпіса з Греції.

Ілля Білобородько свій виступ розпочне з першого кола, в якому зустрінеться з білорусом Артемом Бардіним.

Чемпіонат Європи U18 - ITF Juniors Grade B1 проходитиме на грунті й триватиме в Клостерсі (Швейцарія) з 23 по 29 липня.