У Жулянах зустріли боксера Усика, який став абсолютним чемпіоном світу

Фото, відео
Сьогодні, 23-го липня, в аеропорту "Київ" (Жуляни) десятки людей зустрічали українського боксера Олександра Усика, який напередодні переміг росіянина Мурата Гассієва у фіналі Всесвітньої суперсерії боксу і став абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі.

Він прилетів рейсом з Мінська в термінал А о 00:10, повідомляє Sport.ua.

"Дякую всім за прийом! Дуже приємно повернутися додому!", - сказав Усик на прес-конференції після прильоту до Києва.

Він також зазначив, що спокійно ставиться до того, що став абсолютним чемпіоном світу. За його словами, виграний ним Кубок везуть в Україну машиною.

"Я був дуже здивований тим, що мене підтримувало багато москвичів", - сказав Усик під час прес-конференції.

"Далі у мене відпочинок, скучив за дітьми, хочу побути з родиною", - зазначив боксер.

У Жулянах зустріли боксера Усика, який став абсолютним чемпіоном світу / Фото: Павло Багмут

Присутні вітали переможця аплодисментами, скандували "Слава Україні!" і "Чемпіон!".

Як повідомляв Укрінформ, Олександр Усик у ніч із суботи на неділю здобув яскраву перемогу над Гассієвим у московському спорткомплексі "Олімпійський". 12-раундовий бій пройшов за тотальної переваги українського боксера, якому всі троє суддів віддали перевагу за очками (120:108, 119:109, 119:109).

Таким чином Усик став першим в історії українцем, який став абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі, завоювавши пояси WBC, WBO, WBA, IBF, The Ring, Трофей Мохаммеда Алі та 10 млн дол. призових.

Професійний боксерський турнір «Всесвітня боксерська суперсерія» проводився уперше — його заснували в 2017 році.