Михайлюк отримав аплодисменти від Леброна Джеймса у матчі 1/4 Літньої ліги НБА

Зоряний новачок баскетбольного клубу "Лос-Анджелес Лейкерс" Леброн Джеймс відвідав чвертьфінальний матч Літньої ліги НБА між своєю командою і "Детройтом" (101:78).

Леброн Джеймс аплодисментами відзначив красивий прохід і атаку з-під кільця українського баскетболіста Святослава Михайлюка, який у цьому поєдинку став найрезультативнішим у складі "Лейкерса", записавши на свій рахунок 19 балів.

Відео атаки українського баскетболіста, яка викликала захоплення у Леброна:

Нагадаємо, команда "Лейкерс" українця Михайлюка обіграла "Детройт Пістонс" з рахунком 101:78 і війшла до півфіналу Літньої ліги НБА. Гравець збірної України з баскетболу Святослав Михайлюк став найрезультативнішим у команді в цьому матчі. За 21 хвилину на майданчику він набрав 19 очок (5/10 двоочкових, 2/5 триочкових, 3/4 штрафних), здійснив 4 підбирання та 2 результативні передачі,  при цьому не заробив жодного персонального зауваження та не допустив жодної втрати.