Український баскетболіст Михайлюк вивів

Український баскетболіст Михайлюк вивів "Лейкерс" у півфінал Літньої ліги НБА

Український захисник американського баскетбольного клубу "Лос-Анджелес Лейкерс" Святослав Михайлюк допоміг команді вийти у півфінал Літньої ліги НБА.

Команда "Лейкерс" українця Михайлюка обіграла "Детройт Пістонс" з рахунком 101:78 і війшла до півфіналу змагань. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Підопічні Майлза Саймона зі стартових хвилин захопили ініціативу в грі проти "Детройт Пістонс", переграючи суперника на обох кінцях майданчика. Влучні атаки від лідерів "Лейкерс" Михайлюка та Харта не дозволили сумніватися в перемозі команди.

Гравець збірної України з баскетболу Святослав Михайлюк став найрезультативнішим у команді в цьому матчі. За 21 хвилину на майданчику він набрав 19 очок (5/10 двоочкових, 2/5 триочкових, 3/4 штрафних), здійснив 4 підбирання та 2 результативні передачі,  при цьому не заробив жодного персонального зауваження та не допустив жодної втрати.