Теніс: українка Ястремська вперше потрапила до топ-100 рейтингу WTA

Українська тенісистка Даяна Ястремська вперше у кар’єрі потрапила до топ-100 рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA).

За підсумками Вімблдону Даяна Ястремська посіла 100-е місце в оновленому в понеділок, 16 липня, рейтингу WTA, п’ята "ракетка" світу Еліна Світоліна зберегла свою позицію. Про це повідомляє БТУ.

Даяна Ястремська вперше потрапила до топ-100 світовій класифікації. 18-річна українка стала першою тенісисткою, яка народилася після 2000 року і змогла потрапити до сотні найсильніших у жіночому тенісі. За останній місяць Ястремська зіграла у фіналі на турнірі ITF в Ілклі, виграла змагання в Римі й дійшла до півфіналу в Будапешті.

За підсумками Вімблдону українські тенісистки посіли такі місця в топ-100 рейтингу WTA:
5. Еліна Світоліна (5020 очок);
39. Леся Цуренко (1295, втратила 5 рядків);
81. Катерина Бондаренко (812, опустилася на 2 позиції)
86. Катерина Козлова (774, втратила 19 рядків);
100. Даяна Ястремська (643, піднялася на 27 позицій).

З новим особистим рекордом починає тиждень і Марта Костюк: 16-річна українка піднялася на п'ять рядків і посіла 129-е місце.

Нагадаємо, що на трав'яному Мейджорі лише Лесі Цуренко вдалося пройти стартовий бар'єр змагань, а Еліна Світоліна, Катерина Бондаренко і Катерина Козлова програли свої перші поєдинки в одиночному розряді.