Вімблдон-2018: Джокович приєднався до Андерсона у фіналі чоловічого розряду

21-а "ракетка" світу серб Новак Джокович став у суботу, 14 липня, другим фіналістом Вімблдонського тенісного турніру у чоловічому одиночному розряді.

У півфіналі він здолав лідера світового рейтинга іспанця Рафаеля Надаля - 6:4, 3:6, 7:6 (11:9), 3:6, 10:8, повідомляє Укрінформ.

Гра тривала 5 годин 21 хвилину.

Перший півфінал, нагадаємо, тривав учора ще довше - 6 годині 35 хвилин. 7:6 (8:6), 6:7 (5:7), 6:7 (9:11), 6:4, 26:24 - саме з таким фантастичним рахунком південноафриканець Кевін Андерсон (8) переміг Джона Ізнера із США (10).

Цікаво, що Ізнер також має безпосереднє відношення й до найдовшого в історії тенісу матчу (11 годин 5 хвилин). Саме з таким рахунком він 2010 року обіграв на Вімблдоні француза Ніколя Маю - 6:4, 3:6, 6:7 (7:9), 7:6 (7:3), 70:68.

Відзначимо також, що Андерсон у чвертьфіналі нинішнього Вімблдона сенсаційно вибив з турніру торішнього переможця і другого номера рейтингу АТР швейцарця Роджера Федерера.

Вирішальний поєдинок чоловічого турніру пройде у неділю, 15 липня. Сьогодні ж на центральному корті відбудеться фінальний матч у жінок. Зіграють семиразова  переможниця Вімблдона американка Серена Вільямс та Анжелік Кербер з Німеччини.