Українці виграли два комплекти

Українці виграли два комплекти "срібла" швейцарського етапу Кубка світу зі стрибків на батуті

Два комплекти срібних нагород здобули українські дуети на етапі Кубка світу зі стрибків на батуті, що відбувся у швейцарському місті Ароза.

На другу сходинку п’єдесталу у синхронних стрибках піднялися Дмитро Собакар та Антон Давиденко, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту.

"З результатом 48,670 бала українці поступилися лише стрибунам з Азербайджану", - зазначили у прес-службі.

"Срібне" досягнення співвітчизників повторив і жіночий дует. Діана Ключник разом Діаною Тувакбаєвою посіли друге місце з результатом 46,910 бала. Першими були японки.