SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Спортивні лауреати квітня та травня отримали у Києві нагороди НОК України - 25.06.2018 14:56 — Новини Укрінформ
Спортивні лауреати квітня та травня отримали у Києві нагороди НОК України

Спортивні лауреати квітня та травня отримали у Києві нагороди НОК України

Фото
526
Ukrinform
25 червня у столичному Олімпійському домі пройшла церемонія вшанування українських лауреатів двох спортивних місяців - квітня та травня.

Заслужені нагороди з рук президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки отримали призер чемпіонату Європи дзюдоїстка Єлизавета Каланіна та золота медалістка Євро-2018 з карате Анжеліка Терлюга, повідомляє Укрінформ.

"Українська школа єдиноборств завжди посідала чільні позиції у світі, і мені дуже приємно, що у нас є такі успішні спортсменки. Дзюдо в Україні має чудові давні традиції. Наші каратисти вперше долають свій шлях до омріяних Олімпійських ігор. Їхні досягнення на міжнародній арені знову й знову підтверджують серйозність спортивних намірів. Зазначу, що бронзова медаль Єлизавети стала найвищим досягненням за всю історію дзюдо Полтавщини, Анжеліка ж нині очолює світовий рейтинг Всесвітньої федерації карате", - зазначив Бубка.

Презилент НОК висловив слова подяки  за ефективну роботу керівництву Федерації дзюдо України та Українській федерації каратете, а також фізкультурно-спортивному товариству "Динамо".

Читайте також: Юлія Левченко провела Олімпійський день

Єлизавета Каланіна і Анжеліка Терлюга запевнили, що вони віддадуть всі сили для здобуття заповітних ліцензій на Олімпійські ігри в Токіо-2020.

Нагородження найкращих спортсменів місяця в Україні / Фото: Шамкін Данііл. Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-