Пляжний футбол: Україна обіграла Італію у кваліфікації Євроліги-2018

Збірна України з пляжного футболу здобула другу перемогу на першому відбірковому етапі Євроліги-2018 у Баку (Азербайджан).

Після стартового успіху в матчі проти команди Швейцарії (5:4) підопічні Євгена Варениці у серії пенальті взяли гору над титулованою збірною Італії - 4:3 (основний час - 2:2), повідомляє офіційний сайт Федерації футболу України.

Українці відкрили рахунок на 9-й хвилині першого періоду. Свій четвертий м'яч на цьому етапі забив Олександр Корнійчук. Після перерви у італійців відзначилися Франческо Корозініті та Еммануеле Зурло. Проте на самому початку третьої частини гри Роман Пачев скориcтався передачею Олександра Корнійчука й відновив рівновагу - 2:2. У післяматчевій серії пенальті сильнішими виявилися "синьо-жовті" - 4:3. Свої підходи реалізували Олександр Корнійчук, Юрій Щериця, Роман Пачев та Максим Войток.

В іншому матчі групи збірна Швейцарії з рахунком 10:2 розгромила команду Німеччини. Таким чином, після двох турів відбірного етапу в Баку збірна України є одноосібним лідером.

Турнірне становище: Україна - 6 очок, Швейцарія - 3, Італія - 3, Німеччина - 0.

24 червня збірна України зустрінеться з командою Німеччини.

На фото: Олександр Корнійчук (beachsoccer.com).