Українські дзюдоїсти-ветерани тріумфували на чемпіонаті Європи у Шотландії

14 медалей - п'ять золотих, чотири срібні та п'ять бронзових - здобули представники українського дзюдо на чемпіонаті Європи серед ветеранів у Глазго (Шотландія).

В останній день першості наші спортсмени виграла "золото" у командних змаганнях у категорії 30-39 років, повідомляє прес-служба Федерації дзюдо України.

"У драматичному півфіналі проти команди Азербайджану наші спортсмени програвали - 0:2, але все ж таки змогли вирвати перемогу з остаточним рахунком 3:2. У "золотому" поєдинку з німецькими дзюдоїстами все стало зрозуміло вже після третьої сутички. Загалом же - дуже переконливі 5:0 на користь українців", - зазначили у прес-службі.

До складу нашої команди входили: вагова категорія до 66 кг - Юрій Кравець (Хмельницький) і Сергій Ліпілін (Харків), до 73 кг - Артем Іллєнко (Кропивницький), до 81 кг - Олег Халін (Дніпро) і Констянтин Ананченко (Харків), до 90 кг - Сергій Балабан (Дніпро) і Денис Стеценко (Харків), понад 90 кг - Олександр Клешня (Дніпро) та Віталій Бубон (Київ).