Український спортсмен-візочник перед запливом через Босфор потренувався на Дніпрі

Український спортсмен-візочник перед запливом через Босфор потренувався на Дніпрі

Фото, відео
Укрінформ
Відомий український паралімпієць, перша у світі людина на інвалідному візку, яка подолала дистанцію тріатлону Ironmаn, Олег Іваненко у липні планує перепливти протоку Босфор.

Сьогодні, 17 червня, 39-річний спортсмен з Броварів провів у Києві відкрите тренування на Дніпрі зі стартом поблизу Мосту метро на Лівому березі навпроти Великої лаврської дзвіниці, передає Укрінформ.

Тренувальний заплив спортсмена-візочника Олега Іваненка / Фото: Орган Олександр, Шамкін Данііл. Укрінформ

Відповідаючи на запитання кореспондента агентства після фінішу, спортсмен, який за кілька годин подолав приблино 7 кілометрів, розповів, що проблем під час запливу не відчував і проплив дистанцію, так би мовити, на одному диханні.

"Настрій у мене бойовий. Все пройшло добре, невеличкий дощик зовсім не завадив. Заплив через Босфор відбудеться у липні. Планую пливти приблизно годин десять. Хотілося б, звичайно, перепливти Ла-Манш, але він для мене занадто холодний. Вирішив зупинитися саме на Босфорі, оскільки реалізувати цей проект з урахуванням моєї травми там більш реально", - зазначив Іваненко.

Він також розповів, що після подолання Босфору зосередиться на політичній та громадській діяльності. З 2015 року він є депутатом Київської обласної ради, потрапив до ТОП-100 проекту "Нові лідери", задекларувавши ініціативу з аудиту системи охорони здоров'я, яка дасть змогу оптимізувати роботу медичних закладів. 

Читайте також: Відомий спортсмен-візочник має намір переплисти Босфор

Нагадаємо, що Олег Іваненко є лауреатом премії "Гордість країни", багаторазовим рекордсменом України та світу, головою наглядової ради національного проекту "Книга рекордів України". А ще - очолює громадську організацію, яка об'єднує  інвалідів з ураженням опорно-рухового аппарату.

228 км тріатлону Ironman Олег Іваненко подолав минулого року. Зробив він це за 35 годин без сну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-