Українець Олексій Борута – чемпіон Європи з вільної боротьби U-23

Сьогодні на чемпіонаті Європи в Стамбулі українці здобули ще дві «бронзи».

Збірна України завоювала ще три медалі на чемпіонаті Європи з боротьби у віці до 23 років, який проходить в Стамбулі. Про це повідомляє XSport.

9 червня свої виступи почали борці вільного стилю. В активі українців одна золота медаль і дві бронзові.

У ваговій категорії до 57 кг українець Тарас Маркович почав свої виступи з чвертьфіналу, в якому програв азербайджанцю Афгану Хашалову, але потім дійшов до бронзової сутички, в якій розібрався з німцем Віктором Лізеном.

У категорії до 65 кг українець Андрій Свирид в 1/8 фіналу розібрався з грузином Едемі Болквадзе, але в наступному раунді поступився азербайджанцеві Анварбеку Далгатову. На шляху до «бронзи» український борець здобув дві перемоги: над болгарином Дімітаром Івановим і німцем Нікласом Дорном.

«Золото» 9 червня Україна приніс Олексій Борута у ваговій категорії до 70 кг. На шляху до нагороди найвищого ґатунку українець здобув чотири перемоги поспіль: над угорцем Ботондом Дюляшем, азербайджанцем Панахом Ільяслі, вірменином Геворгом Мхеяном і турком Енесом Услу.

10 червня серед борців вільного стилю за бронзу боротимуться два українця - Ілля Арчайя і Петро Білечук.

У змаганнях борців греко-римського стилю на чемпіонаті Європи з боротьби у віці до 23 років Україна завоювала також три медалі.

Нагадаємо, на дорослому чемпіонаті Європи в російському Каспійську збірна України завоювала дві медалі.