Баскетбол 3х3: Україна поступилася Латвії в другому матчі чемпіонату світу

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 програла команді Латвії в другому матчі групового етапу чемпіонату світу.

Поєдинок Латвія – Україна відбувся 8 червня в столиці Філіппін Манілі й закінчився з рахунком 18:21. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Латвійці одразу вийшли вперед точним дальнім кидком. Українці відповіли влучним штрафним. Згодом українці зрівняли рахунок та вийшли вперед. Однак суперник теж не відступав. Чергова вдала дальня спроба знову вивела вперед латвійців. Не пройшло і трьох хвилин гри, як суперник вкотре влучно пробив з-за дуги. Суперники продовжували ефективно використовувати свою головну зброю і на середину ігрового часу латвійці залишалися попереду з рахунком 14:10.

Українські баскетболісти остаточно так і не змогли нейтралізувати дальні кидки чинних чемпіонів Європи. Коли рахунок став загрозливим, Липовцев з партнерами скоротили відставання до двох очок, але врятувати поєдинок не встигли.

У першому матчі в групі збірна Україна з баскетболу 3х3 перемогла Нігерію з рахунком 22:11.

Наступні поєдинки проти Хорватії та Йорданії наша команда зіграє 10 червня:
12:20. Україна – Хорватія
13:20. Йорданія – Україна

Нагадаємо, що до чвертьфіналу чемпіонату світу з баскетболу 3х3 вийдуть по дві команди з групи.