Греко-римська боротьба: українці здобули три медалі на молодіжному Євро-2018

У Стамбулі триває молодіжна першість Європи зі спортивної боротьби (атлети до 23-х років).

У змаганнях представників греко-римського стилю боротьби на п'єдестал тричі піднімалися українські майстри, повідомляє Укрінформ.

Срібними призерами стали Ярослав Фільчаков (вагова категорія до 82 кг) і Владлен Козлюк (97 кг), які пробилися до фіналу, де поступилися російським одноліткам Ваагу Маргаряну та Олександру Головіну відповідно.

Бронзову нагороду виграв Ельмар Нуралієв (77 кг), який у сутичці за 3-тє місце упевнено переміг Антоніо Каменьясевича з Хорватії (4:0).

Континентальну першість продовжують представниці жіночої боротьби. За підсумками попередніх сутичок за "золото" боротимуться Оксана Лівач (59 кг) і Анастасія Шустова (76 кг), яким протистоятимуть Евін Демірхан з Туреччини та росіянка Анастасія Шустова відповідно.