Українка Єлістратова перемогла на етапі Кубка Європи з триатлону в Дніпрі

Протягом двох днів український Дніпро приймав змагання з триатлону в рамках етапу Кубка Європи.

Українська учасниця трьох Олімпійських ігор Юлія Єлістратова стала переможницею етапу Кубка Європи з триатлону в Дніпрі. Спортсмени долали дистанцію спринту - 750 метрів плавання, 20 км велогонки та 5 кілометрів кросу. Про це повідомляє прес-служба НОК України.

Юлія Єлістратова стала переможницею етапу в Дніпрі з результатом 1 година 13 секунд.

Коментуючи свою перемогу, спортсменка зазначила, що організація змагань у Дніпрі була "ідеальною" і прогрес відчувається із року в рік. "Настрій прекрасний. Я щаслива перемогти на етапі Кубка Європи, який проходив у Дніпрі, на рідній землі - в Україні. Це додало мені сил, впевненості в собі і бажання продовжувати рухатися вперед. Я дуже задоволена організацією змагань в Дніпрі, з кожним роком відчувається прогрес. Все були ідеально", - сказала Єлістратова в інтерв’ю XSPORT.

Відео інтерв’ю:

Інша українська спортсменка Софія Прийма на Кубку Європи з триатлону в Дніпрі здобула бронзову нагороду.